ING Bank Śląski Częstochowa - Godziny Otwarcia i Informacje

ING Bank Śląski Częstochowa - Godziny Otwarcia i Informacje
Autor Alberto Kucharski
Alberto Kucharski30.10.2023 | 7 min.

ING Bank Śląski Częstochowa to jeden z największych banków działających w Polsce. Posiada szeroką sieć oddziałów, w tym kilka zlokalizowanych w Częstochowie. W artykule znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego banku w Częstochowie - godziny otwarcia placówek, dane kontaktowe, usługi i produkty bankowe oraz wiele innych przydatnych informacji. Zapraszam do lektury!

Kluczowe wnioski:
 • ING Bank Śląski w Częstochowie posiada kilka dogodnie zlokalizowanych oddziałów.
 • Placówki są otwarte w godzinach dostosowanych do potrzeb klientów.
 • Oferuje szeroki wachlarz produktów bankowych - konta, kredyty, lokaty.
 • Świadczy usługi z zakresu bankowości detalicznej i korporacyjnej.
 • Wybrane oddziały posiadają strefy dla dzieci i bezpłatny dostęp do WiFi.

Godziny otwarcia ING Banku Śląskiego w Częstochowie

ING Bank Śląski posiada kilka dogodnie zlokalizowanych placówek w Częstochowie. Dla wygody klientów są one czynne od poniedziałku do piątku w godzinach dostosowanych do trybu pracy większości mieszkańców miasta.

Oto przykładowe godziny otwarcia wybranych oddziałów ING Banku Śląskiego w Częstochowie:

 • pl. Daszyńskiego 8 - pon-pt 9:00-17:00
 • al. NMP 2 - pon-pt 10:00-18:00
 • ul. Dąbrowskiego 7 - pon-pt 9:30-16:30

Warto pamiętać, że w większości placówek w piątki obsługa kasowa kończy się o godzinę wcześniej niż w pozostałe dni tygodnia. Niektóre mniejsze oddziały ING Banku Śląskiego w Częstochowie nie pracują w soboty.

Placówka z obsługą w weekendy

Osoby, które nie mogą załatwić spraw bankowych w ciągu tygodnia, z pewnością ucieszy fakt, że oddział ING Banku Śląskiego przy al. NMP 2 w Częstochowie jest otwarty także w weekendy.

W soboty placówka działa w godzinach 9:00-14:00. Pozwala to w wygodny sposób np. wpłacić pieniądze na konto lub dokonać przelewu.

Jak dojechać do oddziału ING Banku Śląskiego w Częstochowie?

ING Bank Śląski posiada kilkanaście placówek w Częstochowie. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta, dzięki czemu klienci mogą wybrać tę najdogodniej położoną.

Oddziały banku znajdują się m.in. w centrum Częstochowy, ale również na obrzeżach i w dzielnicach takich jak Raków, Ostatni Grosz, Tysiąclecie czy Rzędów. Poniżej przedstawiamy mapę z zaznaczonymi lokalizacjami wybranych placówek ING Banku Śląskiego w Częstochowie.

al. NMP 2 Centrum
ul. Jasnogórska 7 Stare Miasto
ul. Dąbrowskiego 7 Raków
ul. Zbierskiego 2a Rzędów

Dojazd do poszczególnych lokalizacji jest możliwy komunikacją miejską - autobusami i tramwajami MPK Częstochowa. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacyjne. Oddziały posiadają również własne parkingi dla klientów banku.

Czytaj więcej: Infolinia Banku ING - Jak skontaktować się z doradcą?

Numery telefonów i kontakt do ING Banku Śląskiego w Częstochowie

ING Bank Śląski umożliwia klientom kontakt z placówkami na terenie Częstochowy na kilka sposobów. Można osobiście udać się do wybranego oddziału w godzinach jego otwarcia. Innym rozwiązaniem jest skontaktowanie się telefonicznie.

Oto numery telefonów do wybranych placówek ING Banku Śląskiego w Częstochowie:

 • Oddział Główny, al. NMP 2 - 34 368 00 01
 • Oddział, ul. Dąbrowskiego 7 - 34 324 78 02
 • Oddział, ul. Jasnogórska 7 - 34 324 83 34

Konsultanci są dostępni pod wskazanymi numerami telefonów w godzinach pracy oddziałów. Można się z nimi skontaktować, aby uzyskać informacje, zadać pytania lub np. umówić się na spotkanie z doradcą.

Inne formy kontaktu

ING Bank Śląski oferuje również możliwość kontaktu poprzez formularz na stronie internetowej. Wystarczy wejść na www.ing.pl, wybrać zakładkę "Kontakt" i wypełnić odpowiedni formularz. Pozwala to w łatwy sposób przekazać zapytanie do konsultantów banku.

Usługi i produkty oferowane w ING Banku Śląskim w Częstochowie

ING Bank Śląski Częstochowa - Godziny Otwarcia i Informacje

ING Bank Śląski świadczy szeroki wachlarz usług bankowych skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W placówkach w Częstochowie można skorzystać m.in. z:

 • różnego rodzaju kont osobistych i firmowych
 • kart debetowych i kredytowych
 • kredytów gotówkowych, hipotecznych, firmowych
 • lokat terminowych i rachunków oszczędnościowych
 • ubezpieczeń majątkowych i na życie

Oferta jest na bieżąco rozszerzana o nowe produkty i usługi, dostosowane do potrzeb klientów. Doradcy pomogą dobrać najkorzystniejsze rozwiązania finansowe.

Bankowość internetowa i mobilna

ING Bank Śląski umożliwia klientom dostęp do rachunku przez Internet i aplikację mobilną. Pozwalają one w wygodny sposób zarządzać finansami bez konieczności wizyty w placówce. Można np. sprawdzać saldo, dokonywać przelewów czy lokować środki.

Wygodne konto osobiste w ING Banku Śląskim w Częstochowie

ING Bank Śląski oferuje kilka rodzajów kont osobistych - w zależności od potrzeb, można wybrać Konto Direct, Konto Premium lub Konto Mobi. Charakteryzują się one wieloma zaletami.

Konta osobiste w ING Banku Śląskim wyróżniają:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku
 • darmowe przelewy krajowe przez Internet i w placówce
 • wysokie oprocentowanie
 • możliwość wielu bezpłatnych wypłat z bankomatów

Dodatkowo posiadacze konta mogą otrzymać kartę debetową i dostęp do bankowości internetowej z aplikacją mobilną. To wygodny sposób na zarządzanie codziennymi finansami osobistymi.

Kredyty hipoteczne w ING Banku Śląskim w Częstochowie

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych, które można przeznaczyć na zakup mieszkania, domu, działki lub budowę nieruchomości. Oferta obejmuje kredyty:

 • ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem
 • na cele mieszkaniowe i konsolidacyjne
 • w złotych polskich i walutach obcych

Aby ubiegać się o kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim w Częstochowie, trzeba posiadać zdolność kredytową. Doradcy pomogą dobrać odpowiednią ofertę i przeprowadzą przez cały proces uzyskania finansowania.

Kredyty hipoteczne ING Banku Śląskiego charakteryzują się atrakcyjnymi warunkami. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.

Podsumowanie

ING Bank Śląski Częstochowa posiada szeroką sieć placówek w mieście, w tym duży oddział przy al. NMP. Godziny otwarcia dostosowane są do potrzeb klientów. Klienci docenią weekendowe godziny pracy niektórych oddziałów. Lokalizacje są dobrze skomunikowane z całą Częstochową. Można dotrzeć do nich komunikacją miejską lub samochodem. Placówki oferują pełen zakres usług bankowych - osobiste i firmowe konta bankowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne, lokaty. Do dyspozycji są nowoczesne stanowiska obsługi i bankomaty. Można też zdalnie zarządzać finansami przez Internet i aplikację mobilną. ING Bank Śląski zapewnia w Częstochowie kompleksową i profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i firm.

Kontakt z oddziałami ING Banku Śląskiego w Częstochowie jest bardzo prosty. Każda placówka ma swój numer telefonu, pod którym można uzyskać informacje i pomoc. Obsługa jest miła i kompetentna. Można też skontaktować się z bankiem przez formularz na stronie www. Pomocne będą również mapy oddziałów dostępne na stronie i w aplikacji mobilnej. Dzięki różnym kanałom komunikacji, klient może w wybrany przez siebie sposób skontaktować się z ING Bankiem Śląskim.

ING Bank Śląski oferuje w Częstochowie szeroki wachlarz produktów bankowych - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Do dyspozycji są konta osobiste i firmowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne i dla firm, lokaty terminowe, karty płatnicze i inne. Usługi bankowości internetowej i mobilnej pozwalają wygodnie zarządzać finansami na odległość. Oferta jest nowoczesna i stale rozszerzana. ING Bank Śląski zapewnia kompleksową obsługę finansową w Częstochowie.

ING Bank Śląski oferuje w Częstochowie wygodne i nowoczesne konta osobiste bez opłat za prowadzenie. Posiadacze konta mogą korzystać z karty debetowej, bankowości internetowej i mobilnej oraz wielu innych benefitów. Równie atrakcyjne są kredyty hipoteczne - na zakup mieszkania, domu czy budowę. Można je dostosować do swoich potrzeb i zdolności kredytowej. ING Bank Śląski zapewnia w Częstochowie nowoczesne produkty bankowe dopasowane do wymagań klientów.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Link 4 Opinie 2023 - Czy warto? Ranking Ubezpieczeń OC i AC
 2. Leasing Mieszkania Pod Wynajem - Korzystna Opcja Finansowania Nieruchomości
 3. Auta Używane na Raty - Najlepsze Oferty i Promocje
 4. Wzór Pisma do Banku z Reklamacją i Skargą na Złą Obsługę Klienta
 5. Jak wypowiedzieć umowę OC w Ergo Hestii? Poradnik 2023
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Alberto Kucharski
Alberto Kucharski

Od kilku lat prowadzę własne biznesy internetowe. Na blogu dzielę się doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności online - od pomysłu po realizację i monetyzację. Opisuję konkretne case studies, aby zainspirować innych do rozpoczęcia przygody w internecie.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły